Ürünler

SKİL

  
  • Servis Adresi: İnönü Cad. No:39/1B Üçyol Konak / İzmir
  • Servis Telefonu: +90 (232) 262 22 23
  • Servis E-posta: info@boyserservis.com

Güçlü 1500 W motor ile çok yönlü vakumlu temizleyici
Islak ve kuru toz emme için hızlı, kolay filtre değişimi
Dayanıklı plastik gövde ve yüksek hacim kapasiteli konteynır
Tutacak üzerinde hava regülatörü ile ekstra uzun emme hortumu
Kolay kullanım ve manevra için dengeli çark konstrüksiyonu
Borular ve nozüller için kullanışlı muhafaza alanı
Kullanışlı kablo muhafaza kancası

  Öz ellikler

Giriş gücü 1.500 W
Emme gücü 200 mbar
Hava akış kapasitesi 60 lt/sn
Konteyner Hacmi 30 l
Emme hortumu uzunluğu 3.5 m
Emme hortumu çapı 35 mm
Kablo uzunluğu 6 m
Ağırlık 8,6 kg

Standart ekipman

Kombi nozül (ıslak ve kuru)
Krevis (yarık) nozülü
Yuvarlak fırçalı nozül
Kağıt filtre torbası
El aleti adaptörü
HEPA-filtre
Kartuş filtre (kuru)
Koruyucu ön filtre (kuru)
Köpük filtresi (ıslak)

 

elektrikli süpürge, süpürge filtreleri, süpürge aksesuarları,hepa filtre, süpürge bakımı, filtre bakımı, filtre temizliği

 

SKİL şüphesiz ki en iyi süpürme aracı elektrik süpürgesidir. Havayı içeri çekerek süprüntüyü, toz kaldırmadan, ortadan kaldırmak esasına dayanan elektrik süpürgesi en hijyenik temizleme aracıdır. Süprüntüler aracın torbasında toplanır, buradan dökülerek, zararsız bir şekilde ortadan kaldırılmış olur. Torbasız elektrik süpürgeleri de mevcuttur. Bu süpürgelerin topladığı toz ve pislik dökülerek temizlenir.

SKİL elektrikli süpürgesi bakımındaki en önemli unsurlardan birisi düzenli olarak süpürge filtrelerini temizlemektir. Elektrikli süpürgenizin filtresi temiz değil ise, süpürgeniz tozları ve zararlı partikülleri evinizden çekip içerisinde tutmak için çok daha fazla efor sarf etmek zorunda kalacaktır. Hatalı filtre temizliği, zamanla süpürgenizin emiş kabiliyetini azaltacaktır. Tozlar ayrıca motorun ve diğer parçaların tıkanıp bozulmasına neden olabilir ve bu yüzden de değiştirmek zorunlu olur.

Pazarda özellikle HEPA sınıfında hava içerisindeki mevcut partiküllerin %99una kadar olanını tutan, yıkanabilir filtreler mevcuttur. Micro filtreler ve motor filtreleride kullanım klavuzuna bağlı olarak temizlenebilir yada değiştirilirler.

Elektrik süpürgeleri, kuru vakum ve ıslak kuru vakum makinaları olarak iki grupta toplanır. Evlerde kullanılan elektrik süpürgeleri, kuru vakum makinalarıdır ve kuru vakum motorları kullanılır. Bunlarda emilen hava motor içerisinden geçtiğinden nemli hava motora zarar verebilmektedir. Bu nedenle bu tip elektrik süpürgeleri sadece kuru vakumlama özelliğine sahiptir.

SKİL ıslak kuru elektrik süpürgesi ise içerisinde kullanılan motorun özelliğinden dolayı ıslak emiş yapıldığında su, motor içerisinden geçmeden fanlardan dışarı atılır. Islak kuru vakum makinaları, endüstriyel kullanım alanında sanayi tipi süpürgeler olarak adlandırılmaktadır. Bu makinalarda vakum gücü, kazan kapasitesi gibi özellikleri ile kendi içerisinde sınıflandırılmaktadır.

SKİL elektrik süpürgeleri temizliği, aksesuarları, süpürge bakımı için müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.