Ürünler

HOTPOİNT ARİSTON

  
  • Servis Adresi: İnönü Cad. No:39/1B Üçyol Konak / İzmir
  • Servis Telefonu: +90 (232) 262 22 23
  • Servis E-posta: info@boyserservis.com

Ürün Özellikleri

1000 W

Dual Filtre: Torbalı Ve Torbasız Kullanıma Uygun

Çevreci Yüksek Verimli Motor İle %50 Enerji Tasarrufu

Tüm Yüzeylere Uygun Temizleme Başlıkları

Kusursuz Toz Toplama Performansı

Uzaktan Kumanda

Trolley Sistemi

1 Adet Pureclean Toz Torbası Dahil

Yıkanabilir Pureclean Hepa 13 Filtresi

2 Litre Torba Kapasitesi

Filtre Doluluk Göstergesi

10 M Hareket Alanı Yarı Çapı

7 M Kablo Uzunluğu

Otomatik Kablo Sarma

Yumuşak Kaplamalı Tekerler

Deluxe Multi Başlık

Deluxe Parke Başlığı

Döşeme / Yatak Başlığı

2 Köşe / 1 Hassas Süpürme Aksesuarı Dahil

 

elektrikli süpürge, süpürge filtreleri, süpürge aksesuarları,hepa filtre, süpürge bakımı, filtre bakımı, filtre temizliği

 

HOTPOİNT ARİSTON şüphesiz ki en iyi süpürme aracı elektrik süpürgesidir. Havayı içeri çekerek süprüntüyü, toz kaldırmadan, ortadan kaldırmak esasına dayanan elektrik süpürgesi en hijyenik temizleme aracıdır. Süprüntüler aracın torbasında toplanır, buradan dökülerek, zararsız bir şekilde ortadan kaldırılmış olur. Torbasız elektrik süpürgeleri de mevcuttur. Bu süpürgelerin topladığı toz ve pislik dökülerek temizlenir.

HOTPOİNT ARİSTON elektrikli süpürgesi bakımındaki en önemli unsurlardan birisi düzenli olarak süpürge filtrelerini temizlemektir. Elektrikli süpürgenizin filtresi temiz değil ise, süpürgeniz tozları ve zararlı partikülleri evinizden çekip içerisinde tutmak için çok daha fazla efor sarf etmek zorunda kalacaktır. Hatalı filtre temizliği, zamanla süpürgenizin emiş kabiliyetini azaltacaktır. Tozlar ayrıca motorun ve diğer parçaların tıkanıp bozulmasına neden olabilir ve bu yüzden de değiştirmek zorunlu olur.

Pazarda özellikle HEPA sınıfında hava içerisindeki mevcut partiküllerin %99una kadar olanını tutan, yıkanabilir filtreler mevcuttur. Micro filtreler ve motor filtreleride kullanım klavuzuna bağlı olarak temizlenebilir yada değiştirilirler.

Elektrik süpürgeleri, kuru vakum ve ıslak kuru vakum makinaları olarak iki grupta toplanır. Evlerde kullanılan elektrik süpürgeleri, kuru vakum makinalarıdır ve kuru vakum motorları kullanılır. Bunlarda emilen hava motor içerisinden geçtiğinden nemli hava motora zarar verebilmektedir. Bu nedenle bu tip elektrik süpürgeleri sadece kuru vakumlama özelliğine sahiptir.

HOTPOİNT ARİSTON ıslak kuru elektrik süpürgesi ise içerisinde kullanılan motorun özelliğinden dolayı ıslak emiş yapıldığında su, motor içerisinden geçmeden fanlardan dışarı atılır. Islak kuru vakum makinaları, endüstriyel kullanım alanında sanayi tipi süpürgeler olarak adlandırılmaktadır. Bu makinalarda vakum gücü, kazan kapasitesi gibi özellikleri ile kendi içerisinde sınıflandırılmaktadır.

HOTPOİNT ARİSTON elektrik süpürgeleri temizliği, aksesuarları, süpürge bakımı için müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.