Ürünler

Fissler vitavit premium digital

  
  • Servis Adresi: İnönü Cad. No:39/1B Üçyol Konak / İzmir
  • Servis Telefonu: +90 (232) 262 22 23
  • Servis E-posta: info@boyserservis.com


Akıllı ve komplikasyonsuz.
Mutfaktaki en ileri teknoloji eğlenceli olabilir: vitacontrol® elektronik pişirme asistanı, sağlıklı ve lezzetli yiyecekleri hızlı bir şekilde pişirmeyi her zamankinden çok daha kolay hale getirmektedir.
 

Kolay Kapanır.
Kapak üzerindeki metal parça ile kapağı doğru pozisyona oturtmak çok kolay. Ve tencerenin yeni tasarlanmış kenarları ile tencerenin kapatılması artık çok kolay. 

Güvenli şekilde kilitlenir.
Tencere doğru şekilde kapatıldığı zaman, bir klik sesi duyulur ve tutacak üzerindeki renkler kırmızıdan yeşile döner. Ancak o zaman tencere içinde basınç oluşmaya başlamış demektir.

Üç  pişirme seviyesi
İki normal pişirme seviyesine ilave olarak, vitavit® premium dijital aynı zamanda bir buharda pişirme fonksiyonu da sunmaktadır. Basınçsız çalışır: yiyeceklerinizi her zaman kontrol edebilir, karıştırabilir ve baharat ekleyebilirsiniz. 

Daha fazla bilgi
Yeni trafik ışığı özelliği, düdüklü tencereniz ile pişirmeyi kolay ve güvenli hale getirmektedir. 


Sarı: Ocağın altını kısabilirsiniz. 
Yeşil: Ayarlanan ısıya ulaşıldı ve pişirme süresi başlıyor. 
Red: Isı çok yüksek.

Çok daha güvenli.
vitavit® premium dijital ergonomik bir halka tutacağa sahiptir. Bu, elleriniz yağlı veya ıslak olsa da kapağı güvenli bir şekilde tutabilmenize olanak sağlar. 

Buhar çıkışı kolaylaştırılmış.
Özel buhar boşaltma fonksiyonu buhar çıkışını doğru bir şekilde kontrol etmenize yardımcı olacaktır.

Kolayca taşımak için.
Çıkartılabilir tutacağı sayesinde tencerenin temizlenmesini ve saklanmasını kolaylaştırmaktadır. Raflarınızda çok fazla tencere tava varsa bu sizin için çok önemli bir özelliktir:

CookStar all-stove taban ile.
Bu taban ile, vitavit® premium dijital her ocak için uygundur. Çabuk ve eşit şekilde ısınır ve bu sayede enerji tasarrufu bile yapabilirsiniz. 

Önemli olan her zaman için doğru miktardır.
Tencerenin iç kısmında bulunan pratik doldurma seviyesi göstergesi sıvının minimum ve maksimum miktarını göstermektedir. 

 

Fissler vitavit premium digital düdüklü tencerede yemek pişirirken tencerenin içinde konacak olan su miktarı düdüklü tencere modellerine göre değişiklik göstermektedir. En az yarım ya da bir su bardağı kadar olması gerekir. Bu su genellikle 20 dakikalık bir pişirme için uygun olacaktır. Düdüklü tencere asla üçte ikisinden daha fazla oranda doldurulmaması gerekir. 

Fissler vitavit premium digital düdüklü tencerede pişirme işleminden sonra düdüklü tencerenin kapağı açılırken düdüklü tencere içersindeki buharın tamamen çıktığından emin olmak gerekmektedir. Bu yüzden düdüklü tencere markaları tarafından belirlenmiş olan sürelere uymakta büyük fayda var. Eğer düdüklü tencerenin içerisindeki basınç yeteri kadar düşmeden kapağını açmaya çalışırsanız kapak yukarıda doğru fırlayıp yanmanıza neden olabilir. Düdüklü tencere açılmıyor diye acele etmek yerine, yeteri kadar bekledikten sonra bile kapağı açarken yüzünüzü düdüklü tencereden uzak tutarak yapmanızda fayda var. 

Fissler vitavit premium digital düdüklü tencerenin düdüğü her zaman temiz tutulması gerekir. Çünkü düdüklü tencerenin işleyiş prensibinde düdüğün rolü çok büyüktür. Eğer düdük zamanında sinyal vermezse ya da dik ve yatak konumdayken yapması gereken işlevi tam olarak yerine getiremezse düdüklü tencerenizden verim alamazsınız.