Ürünler

Fissler vitacontrol digital

  
  • Servis Adresi: İnönü Cad. No:39/1B Üçyol Konak / İzmir
  • Servis Telefonu: +90 (232) 262 22 23
  • Servis E-posta: info@boyserservis.com

Dijital Pişirme Yardımcınız

vitacontrol® digital cihazı, vitavit® edition ve vitavit® premium serileri için özel olarak tasarlanmıştır. Bu pişirme yardımcısı pişirme sürecini ve yemeğin içeriğini güvenilir biçimde size sunarak stressiz, lezzetli bir yemek pişirmenizi sağlamaktadır.

Fissler Pişirme Applikasyonu

Akıllı Fissler Cooking App, akıllı telefonlar ve tabletlerle uyumludur. (Android ve iOS tabanlı).  60’ın üzerinde yemek tarifinin adım adım anlatıldığı menüsü ile kolay ve lezzetli yemekler pişirin.  Pişirme zamanlaması da ayrıca size kolaylık sağlayacaktır.

4 adımda basit ve hızlı pişirme

1-Fissler Cooking App’I cihazınıza indirin ve tarifi seçin.
2-vitacontrol® digital akıllı cihazla iletişimini kurun.
3-Adım adım yönlendirmeleri takip edin.
4-Yemeğinizin tadını çıkarın

Fissler vitacontrol digital düdüklü tencerede yemek pişirirken tencerenin içinde konacak olan su miktarı düdüklü tencere modellerine göre değişiklik göstermektedir. En az yarım ya da bir su bardağı kadar olması gerekir. Bu su genellikle 20 dakikalık bir pişirme için uygun olacaktır. Düdüklü tencere asla üçte ikisinden daha fazla oranda doldurulmaması gerekir. 

Fissler vitacontrol digital düdüklü tencerede pişirme işleminden sonra düdüklü tencerenin kapağı açılırken düdüklü tencere içersindeki buharın tamamen çıktığından emin olmak gerekmektedir. Bu yüzden düdüklü tencere markaları tarafından belirlenmiş olan sürelere uymakta büyük fayda var. Eğer düdüklü tencerenin içerisindeki basınç yeteri kadar düşmeden kapağını açmaya çalışırsanız kapak yukarıda doğru fırlayıp yanmanıza neden olabilir. Düdüklü tencere açılmıyor diye acele etmek yerine, yeteri kadar bekledikten sonra bile kapağı açarken yüzünüzü düdüklü tencereden uzak tutarak yapmanızda fayda var. 

Fissler vitacontrol digital düdüklü tencerenin düdüğü her zaman temiz tutulması gerekir. Çünkü düdüklü tencerenin işleyiş prensibinde düdüğün rolü çok büyüktür. Eğer düdük zamanında sinyal vermezse ya da dik ve yatak konumdayken yapması gereken işlevi tam olarak yerine getiremezse düdüklü tencerenizden verim alamazsınız.