Ürünler

ACURA

  
  • Servis Adresi: İnönü Cad. No:39/1B Üçyol Konak / İzmir
  • Servis Telefonu: +90 (232) 262 22 23
  • Servis E-posta: info@boyserservis.com

Yalnızca buhar gücünü kullanarak temizler, sterilize eder ve kötü kokuları giderir.
Temizlik ürünlerine harcadığınız parayı azaltır.
Kimyasal bileşen içermediğinden çevre dostudur.
Zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
Hafif ve kullanımı kolaydır.
Üçgen şekilli temizleme kafası en zor yerlere bile ulaşmanızı sağlar.
Mikrofiber bez, kir ve pisliği yok eder.
Entegre buhar ayar tuşu ihtiyacınız olan buhar düzeyini elde etmenizi sağlar.
Çekici bir tasarıma sahiptir.
1 x Acura Ac-950 Buharlı Temizlik Ünitesi (Çıkarılabilir El Ünitesiyle birlikte)
2 x Mikrofiber Bez (480 / 200 g)
1 x Halı Kaydıracı
1 x Kullanma Kılavuzu
1 x Saçaklı Mikrofiber Bez
Pencere temizleme kiti
Kumaş temizleme parçası
Temizlik bezleri
Yuvarlak fırçalar (3 parça: 2 adet naylon ve 1 adet bakır)
Üçgen fırça (naylon)
Spatül püskürtücü
Jet püskürtücü
Uzatma hortumu
Açılı püskürtücü

 

elektrikli süpürge, süpürge filtreleri, süpürge aksesuarları,hepa filtre, süpürge bakımı, filtre bakımı, filtre temizliği

 

ACURA şüphesiz ki en iyi süpürme aracı elektrik süpürgesidir. Havayı içeri çekerek süprüntüyü, toz kaldırmadan, ortadan kaldırmak esasına dayanan elektrik süpürgesi en hijyenik temizleme aracıdır. Süprüntüler aracın torbasında toplanır, buradan dökülerek, zararsız bir şekilde ortadan kaldırılmış olur. Torbasız elektrik süpürgeleri de mevcuttur. Bu süpürgelerin topladığı toz ve pislik dökülerek temizlenir.

ACURA elektrikli süpürgesi bakımındaki en önemli unsurlardan birisi düzenli olarak süpürge filtrelerini temizlemektir. Elektrikli süpürgenizin filtresi temiz değil ise, süpürgeniz tozları ve zararlı partikülleri evinizden çekip içerisinde tutmak için çok daha fazla efor sarf etmek zorunda kalacaktır. Hatalı filtre temizliği, zamanla süpürgenizin emiş kabiliyetini azaltacaktır. Tozlar ayrıca motorun ve diğer parçaların tıkanıp bozulmasına neden olabilir ve bu yüzden de değiştirmek zorunlu olur.

Pazarda özellikle HEPA sınıfında hava içerisindeki mevcut partiküllerin %99una kadar olanını tutan, yıkanabilir filtreler mevcuttur. Micro filtreler ve motor filtreleride kullanım klavuzuna bağlı olarak temizlenebilir yada değiştirilirler.

Elektrik süpürgeleri, kuru vakum ve ıslak kuru vakum makinaları olarak iki grupta toplanır. Evlerde kullanılan elektrik süpürgeleri, kuru vakum makinalarıdır ve kuru vakum motorları kullanılır. Bunlarda emilen hava motor içerisinden geçtiğinden nemli hava motora zarar verebilmektedir. Bu nedenle bu tip elektrik süpürgeleri sadece kuru vakumlama özelliğine sahiptir.

ACURA ıslak kuru elektrik süpürgesi ise içerisinde kullanılan motorun özelliğinden dolayı ıslak emiş yapıldığında su, motor içerisinden geçmeden fanlardan dışarı atılır. Islak kuru vakum makinaları, endüstriyel kullanım alanında sanayi tipi süpürgeler olarak adlandırılmaktadır. Bu makinalarda vakum gücü, kazan kapasitesi gibi özellikleri ile kendi içerisinde sınıflandırılmaktadır.

ACURA elektrik süpürgeleri temizliği, aksesuarları, süpürge bakımı için müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.